VOZAČ

Brčko distrikt, Bosna i Hercegovina

Zbog povećanog obima poslovnih aktivnosti želimo zaposliti stručne, odgovorne i motivisane osobe na radno mjesto „Vozač“ sa sjedištem u Brčkom. Ukoliko želite postati dio uspješnog tima, a ispunjavate dole navedene uslove, pozivamo vas da se prijavite.

VOZAČ

(2 izvršioca)

Opis radnog mjesta:

  • Obavlja poslove upravljanja motornim vozilom;
  • Stara se o tehničkoj ispravnosti i higijeni svih službenih vozila;
  • Vozi vozila u servis radi popravke;
  • Vrši dostavu i otpremu pošte preduzeća;
  • Vrši dostavu i otpremu naloga bankama;
  • Nosi poštu u odgovarajuće organe i institucije gdje je potrebna lična dostava;
  • Vrši transfer lica na aerodrom po potrebi;
  • Vozi službeno vozilo po nalogu koordinatora ličnog obezbjeđenja.

Uslovi:

  • SSS – završena srednja škola – IV ili III stepen stručne spreme;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Poželjno poznavanje engleskog ili njemačkog jezika.

Šta nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju;
  • Mogućnost stalnog usavršavanja i napredovanja;
  • Stimulativna primanja.

Rok za prijem prijava je 26.05.2024. godine. Kandidati koji uđu u uži izbor biće obavješteni.

Opis posla

VOZAČ

Lične informacije
Profesionalne informacije